Home | Sitemap

Priestranný dom na 853 m2 pozemku v Báhoni na predaj.

Ponúkame na predaj čiastočne rekonštruovaný 4 izbový dom, ktorý sa nachádza v Báhoni blízko železničnej stanice. Poskytuje úplné súkromie na 853 m2 pozemku so záhradou a je vhodný na bývanie pre rodiny s deťmi, alebo na podnikanie. V objekte bola pôvodne reštaurácia, preto poskytuje veľké otvorené priestory.
V prednej časti domu sa nachádzajú 4 izby, kuchyňa, kúpeľňa a zimná záhrada, spolu 180m2. V zadnej časti sa nachádza zastrešená terasa 50m2 a začatá rekonštrukcia cca 80m2 dalšej bytovej jednotky.
V dome sú všetky inžinierske siete, internet, satelit a alarm. Vykurovanie je lokálne na drevo, v zálohe je plynové centrálne. Ohrev vody na elektrinu. Kanalizácia je pred domom a k dispozícii je žumpa.
Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou, pri ktorej boli osadené nové okná, dvere, vybudovaná kúpeľňa, komín na tuhé palivo a zateplená povala. K dispozácii je izolačný a stavebný materiál na dokončenie rekonštrukcie.
Udržiavaná obec Báhoň sa nachádza 38km od centra Bratislavy na polceste medzi Sencom a Trnavou. Pohodlné spojenie zabezpečuje diaľnica 7km, sieť autobusov a železnica. V obci je plná občianska vybavenosť, lekár, jasle, škôlka, škola, obchody, pizzéria, kaderníčka a športoviská.
Obec je súčasťou Malokarpatskej vínnej cesty. V okolí obce sa nachádzajú obľúbené cyklotrasy, Senecké jazerá, Malé Karpaty a nádrže vhodné na rybolov.

Cena 108 000 eur
0905 235 065
farkasova@sikoreality.sk

Priestranný dom na 853 m2 pozemku v Báhoni na predaj.

108.000,- €
3.253.608,- SKK

Štát: Slovensko
Okres: Pezinok
Mesto: Báhoň
Ulica: A. Hlinku

Vlastníctvo: osobné
Druh: Rodinný dom
Typ: predaj

Poloha nehnuteľnosti na mape

Podrobné informácie

Počet poschodí1
Počet izieb6
Zastavaná plocha303 m²
Celková rozloha853 m²
Rozloha pozemku853 m²
Úžitková plocha260 m²
Vlastníctvoosobné
Stavčiastočne prerobený
Statusaktívne
Odvoz odpaduáno
Vodaverejný vodovod
El. napätie230V
Plynáno
Kanalizáciažumpa
Kúpeľňaáno
Vykurovanievlastné - pevné palivo
Balkónnie
Lódžianie
Terasaáno
Pivnicaáno
Parkovanievlastné vyhradené
Inžinierske sieteáno
Postavené ztehla
Zariadeniečiastočne
Zateplený objektnie
Krbáno

Ďalšie fotografie nehnuteľnosti